çamaşır makinesi alırken dikkat edilmesi gerekenler

Çamaşır Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evlerimizde en çok kullandığımız beyaz eşyalardan biri de çamaşır makinesidir. Teknolojinin gelişmesiyle çamaşır makineleri de farklı özellikler kazanmıştır. Sadece yıkama işlemi dışında, kurutma işlemini de tek makinede yapılabiliyor. Fakat bu özelliklerin artmasıyla birlikte fiyat da artmaktadır. Bu yüzden alacağınız çamaşır makinesi ihtiyacınıza yönelik olmalıdır. Çamaşır makinesi alırken dikkat edilmesi gerekenler ve hangi model çamaşır makinesi almalıyım gibi sorular akıldadır. Bu yazıda sizler için bu soruları cevaplayacağız.

çamaşır makinesi alırken dikkat edilmesi gerekenlerSpot Çamaşır Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Öncelikle evinizde kaç kişi yaşadığını ve ne sıklıkla çamaşır yıkadığınızı göz önüne almalısınız. Kalabalık ve sık sık çamaşır yıkıyorsanız, 7 kg kapasiteli çamaşır makineleri işinizi görecektir. Fakat çamaşırları biriktiriyorsanız 8 veya 9 kg kapasiteli çamaşır makinelerini tercih edebilirsiniz.
  • Çamaşır makinesinin garanti durumu önemlidir. Garanti süresi kapsamında olan makineniz için, markanın yetkili servisinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Ekstra ödeme yaparak da bu garanti süresini uzatabilirsiniz.
  • Alacağınız çamaşır makinesinin elektrik ve su harcama durumunu inceleyin. Çamaşır makinesinin kapasitesi büyük olması, daha fazla su ve elektrik harcayacağı anlamına gelmez. A+ enerji sınıfındaki makineleri tercih edebilirsiniz.
  • Yeni nesil çamaşır makinelerinde rezidans kaplaması mevcut. Bu kaplama kireçlenmeyi önlüyor ve daha uzun süre kullanım sağlıyor.
  • Makine kazanının deliklerinin küçük olması, çamaşırların yıpranmadan sıkmasını sağlar.
  • Yıkama programları tamamen sizin tercihinize bağlıdır. Kullanmayı sevdiğiniz programlar işinizi kolaylaştıracaktır. Örneğin 15 dakika yıkama programında az kirli ve acil yıkanması gereken kıyafetler için oldukça hayat kurtarıcıdır.

Spot Çamaşır Makinesi Nereden Alınır

İstanbul Avcılar’da yer alan mağazamızda sizler için bir çok çamaşır makinesi modeli mevcuttur. Mağazamızı ziyaret ederek tüm modelleri inceleyebilir ve bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz web sitemizdeki online ürün kataloğunu inceleyerek de çamaşır makinesi modellerini inceleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan beyaz eşya ve televizyon için sizlere uygun fiyatlı satış yapıyoruz. Detaylı bilgi almak için bizimle telefon numaramız ve whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Önceki Gönderi

Sonraki Gönderi

blank
blank